― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweNowe miejsce rozrywki już za dwa tygodnie w Gorzowie! (zdjęcia)

Nowe miejsce rozrywki już za dwa tygodnie w Gorzowie! (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Game Time to miejsce wypełnione zabawą, strefami sportowymi i gastronomią. Powstało w nowo wybudowanej hali przy ul. Koniawskiej. Mają się tu świetnie bawić rodziny z dziećmi, jak i uczniowie w ramach wyjść szkolnych. Otwarcie zaplanowano na 27 listopada.

– Game Time poprzez różnorodność atrakcji dla wszystkich grup wiekowych, zapewni wartościową zabawę i zaspokoi potrzeby dzieci na różnym etapie rozwoju. Każde dziecko i dorosły niezależnie od wieku znajdzie coś wyjątkowego dla siebie. Dla mniejszych mamy bezpieczne zabawy, dla starszych bardziej wymagające wyzwania. Dzięki temu, wszyscy członkowie rodziny mogą spędzać czas razem. Wizyta u nas zachęca do aktywności i sprawdzi się nawet dla tych, którzy wolą spędzać w domu czas przed telewizorem i komputerem – zapewniają właściciele nowego miejsca rozrywki w Gorzowie.

Przy ul. Koniawskiej w Game Time znajduje się 15. stref sportowych. Między innymi:

Basen z gąbkami
Strefa przytulnego miejsca dla najmłodszych oraz starszych. Miękka belka zawieszona nad basenem, na której gracze starają się strącić przeciwnika to świetna zabawa połączona z rywalizacją. Pozytywnie wpływa na rozwój podzielności uwagi, koordynację ruchową i zmysł równowagi.

Valo Climb
Interaktywna ścianka wspinaczkowa z kilkoma poziomami trudności i różnorodnością wyzwań sprawia, że jest to oryginalna i ciekawa propozycja sprawiająca radość osobom w każdym przedziale wiekowym.

Game Tag Arena
Jedyna w Polsce kreatywna mieszanka rozmaitych torów przeszkód, tuneli tubowych, oraz wklęsłej ściany a wszystko to oparte na innowacyjnej platformie gier . Game Tag Arena jest prawdziwym testem dla sprawności fizycznej. Wspinaj się, czołgaj, skacz lub biegnij przez przeszkody, aby zdobyć jak najwięcej punktów. Dla najmłodszych czekają labirynty do czołgania, pełzania i wspinania się, które wspomagają rozwój ruchowy dziecka . Dziecko w trakcie zabawy doskonali dążenie do celu i wytrwałość, małą i dużą motorykę oraz zmysł równowagi. Game Tag Arena promuje sprawność fizyczną, zabawę i rywalizację.

Valo Jump
Interaktywna platforma do gier na trampolinach, która zwiększy Twoje umiejętności na trampolinie jak nigdy dotąd. Możesz skakać na prawdziwej trampolinie i poćwiczyć podczas zabawy.

Air Bag
Strefa szalonych skoków dla małych i dorosłych na dmuchaną poduchę.

Boisko do basketu (slamball)
Nowy wymiar basketu, boisko o wymiarach 7,5 na 11,5 metra z trampolinami umożliwiające zespołową grę Slamball, ale i również raj dla koneserów slamdunków. Chcesz poćwiczyć zwykłe rzuty, albo pograć 3×3 ?, zapraszamy na naszą strefę basketu.

72 metry Toru Ninja
31 przeszkód, każdy znajdzie tutaj przeszkodę odpowiednią dla siebie. Dla najbardziej wyćwiczonych czeka wejście kominem i przeszkody ocr .Atrakcje są zaprojektowane w taki sposób żeby każda partia mięśni była zmuszona do wysiłku.

Twister
Gra z telewizyjnego show, wygrywa ten komu najdłużej uda się uniknąć dotknięcia przez ramię Twistera. Oprócz motoryki ćwiczysz refleks i uważność.

Bounce Track
Tor przeszkód popularny dzięki tv show Big Bounce . To kombinacja kilku dziedzin tj. skakania, pokonywania przeszkód, balansowania. Dzięki różnorodności umieszczonych atrakcji przejście całej trasy dostarcza dreszczyk emocji i adrenalinę przy okazji ucząc współzawodnictwa. Do pokonania toru potrzeba wykorzystać przede wszystkim koordynację ruchową i równowagę.

Jakie ceny biletów?

Od poniedziałku do czwartku godzina zabawy kosztować będzie 30 zł przy zakupie online i 35 zł w kasie na miejscu. Dwie godziny odpowiednio 58 zł i 65 zł.

Od piątku do niedzieli godzina zabawy kosztować będzie 37 zł przy zakupie online i 42 zł w kasie na miejscu. Dwie godziny odpowiednio 70 zł i 75 zł.

Urodziny w Game Time

W nowym miejscu rozrywki zorganizować będzie można urodziny i inne imprezy. Na chętnych czekają specjalne pakiety. Najtańszy pakiet kosztuje 420 zł i przewiduje udział w imprezie sześciu osób przez dwie godziny. Jeśli gościom chcemy zapewnić coś więcej niż same wrażenia z zabawy w parku rozrywki, to musimy skorzystać z najwyższego pakietu, który przewiduje napoje, poczęstunek (paluszki, nachosy, ciasteczka) i pizze. Tutaj musimy liczyć się z wydatkiem minimum 950 zł od poniedziałku do czwartku lub 1.100 zł w weekend. W najwyższym pakiecie uczestniczyć w zabawie wraz z solenizantem może 10 osób. Wszystkie pakiety można dodatkowo rozbudowywać. Oczywiście zwiększając koszt imprezy.

Otwarcie Game Time przy ul. Koniawskiej 27H zaplanowano na 27 listopada o godz. 14:00.

Przeczytaj też:
Zaglądamy na plac budowy drugiej hali Koniawska Park (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x