― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaWarto wiedziećLodowisko: Pierwsze ślizganie już w piątek

Lodowisko: Pierwsze ślizganie już w piątek

― REKLAMA ―spot_img

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka już w ten piątek (tj. 17 listopada) o godz. 10:00 otwiera lodowisko. Dzień później ruszy pierwszy kurs szkółki jazdy na łyżwach.

– 17 listopada uruchamiamy lodowisko, a dzień później planujemy rozpocząć pierwszy kurs weekendowej szkółki jazdy na łyżwach. Przez cały sezon zaplanowane są trzy cykle kursu. Kurs obejmuje 10. zajęć na dwóch poziomach do wyboru: nauka lub doskonalenie jazdy na łyżwach. Zapisy już trwają – mówi Renata Wieczorek odpowiedzialna za marketing w Słowiance.

– Dla naszych najmłodszych klientów przygotowaliśmy wyjątkową akcję promocyjną trwającą przez cały sezon. Jest nią Karta Małego Łyżwiarza, którą można otrzymać w kasie Lodowiska. Każde dziecko może zbierać na niej pieczątki a następnie wymienić na bilet wstępu na lodowisko – dodaje Wieczorek.

– Lodowisko Słowianki to również dyskotekowe szaleństwo na łyżwach, a pierwsze z nich zaplanowane jest już 18 listopada w godz. 17:00-20:00. Na wszystkich odwiedzających w tym dniu lodowisko czekać będzie moc atrakcji przy dobrej muzyce, a także konkursy z nagrodami – kończy Wieczorek.

Godziny otwarcia lodowiska:
Od poniedziałku do czwartku od 12:00 do 20:00
W piątki, soboty, niedziele i święta od 10:00 do 21:00

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x