― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweWyjątkowy hotel w centrum miasta szuka pracowników

Wyjątkowy hotel w centrum miasta szuka pracowników

― REKLAMA ―spot_img

O powstającym na rogu ul. Targowej i Przemysłowej wyjątkowym, czterogwiazdkowym hotelu Pavco mogliście już przeczytać na naszych łamach. Inwestycja dobiega właśnie końca. Właściciele rozpoczęli kompletowanie zespołu pracowników. Kogo szukają?

Hotel mieści się w budynku z 1887 roku, wybudowanym dla Gustava Karla Schroedera – fabrykanta i właściciela wielu posesji w Landsbergu. Budynek został w ostatnich latach rozbudowany o nową część, co pozwoli gościom na wybór pokoju w historycznych lub współczesnych wnętrzach. Pierwszych Gości hotel Pavco chce przyjąć najpóźniej z początkiem 2024 roku, dlatego rozpoczęto kompletowanie zespołu pracowników.

Właściciele poszukują pracowników na stanowiska:

RECEPCJONISTKA, RECEPCJONISTA
Znasz bardzo dobrze język angielski? Chciałabyś pracować w najlepszym hotelu w mieście? Lubisz pracować z ludźmi? Na co dzień mieć kontakt z ludźmi z całej Europy i ze świata? Dbać o ich satysfakcję i przyjemny pobyt? Sprawiać, żeby się dobrze czuli? Żeby cieszyli się na Twój widok, przy kolejnej wizycie w hotelu? Jesteś dobrze zorganizowana? Punktualna? Odpowiedzialna? Chcesz i umiesz pracować w małym zespole wraz z 3-4 współpracownikami?

POKOJOWA, SPRZĄTACZKA HOUSE KEEPING
Najpierw: przez najbliższe 6-7 tygodni – trzeba doprowadzić wszystkie pomieszczenia hotelu do wzorowej czystości. Wycieranie kurzy, odkurzanie wykładzin, mycie łazienek, czyszczenie luster i okien, windy, balustrad, schodów, sztukaterii i sprzątanie pokoi. Następnie: przygotowanie pokoi hotelowych do sprzedaży. Pościel, pościelowe, ręczniki, kosmetyki – wszystko musi trafić na swoje miejsce. Po otwarciu hotelu: codzienna praca wg grafiku pracy. Sprzątanie pokoi hotelowych i łazienek w pokojach. Oraz pomieszczeń i przestrzeni wspólnych, ogólnodostępnych: korytarzy, klatek schodowych, sal konferencyjnych, toalet, holi, restauracji.

PRALNIA, PRACOWNIK PRALNI
Pranie hotelowych ręczników frotte i szlafroków to bardzo ważna praca. Wymagająca dokładności, rzetelności i skrupulatności. To dzięki twojej pracy goście hotelu i SPA mają świeże i pachnące, śnieżnobiałe ręczniki. Jesteś dobrze zorganizowana(y)? Punktualna(y)? Odpowiedzialna(y)? Chcesz i umiesz pracować w małym zespole wraz z kilkoma osobami działu HSK?

SZEF KUCHNI, SZEFOWA KUCHNI
To praca dla Cienie: jeśli masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w hotelowej kuchni. Masz doświadczenie, wiedzę i praktykę, lubisz gotować. Kierowałeś(aś) pracą kilku osób. Umiesz zorganizować i wyposażyć kuchnię, zorganizować pracę, stworzyć menu i receptury. I jesteś zainteresowany(a) stałą pracą, długoterminowo. Chcesz współtworzyć najlepszą restaurację w Gorzowie i okolicach – to zgłoś się do nas.

KUCHARKA ŚNIADAŃ, królowa pierwszej zmiany
A tak po prawdzie to: kucharka pierwszej zmiany. Kucharka śniadaniowa to poranna „królowa hotelowej kuchni”. To samodzielna praca. Powinnaś być z Gorzowa Wlkp., nie możesz dojeżdżać z daleka spoza miasta. Jeśli nie boisz się wczesnego wstawania: praca od 5:00 – 5:30 rano, bo śniadania są wydawane od 7:00 rano. Jeśli lubisz pracę w kuchni. A przygotowanie śniadaniowych bufetów może sprawiać ci przyjemność. Jeśli umiesz pracować szybko (gdy trzeba). I nie tracisz głowy, gdy trzeba zrobić „trzy rzeczy na raz”. Jeśli chciałabyś pracować w dobrych warunkach, w kuchni najlepszego hotelu w mieście.

RESTAURACJA KIEROWNIK(CZKA)
Masz kilkuletnie doświadczenie zawodowe w restauracji? Początkowo jako kelner(ka) a teraz jako menedżer(ka)? Pracowałaś(eś) w HOTELOWEJ restauracji? Masz doświadczenie, wiedzę i praktykę jako menedżer? Kierowałeś(aś) pracą kilkunastu osób? Umiesz organizować pracę i obsługę, rozliczać sprzedaż i magazyny, efektywnie współpracować z dostawcami? Współtworzyć restaurację i zbudować dobry zespół? I jesteś zainteresowany(a) stałą pracą, długoterminowo? Chcesz współtworzyć najlepszą restaurację w Gorzowie i okolicach? To zgłoś się do nas.

RESTAURACJA KELNER(KA) A’LA CARTE
Pracujesz jako kelner(ka)? Znasz zawód kelnera w praktyce? Lubisz tę pracę, daje ci przyjemność i satysfakcję? Myślałaś(eś) o pracy w najlepszej restauracji w mieście, o jej współtworzeniu swoją pracą, osobowością i zaangażowaniem? Znasz się na winach? Znasz bardzo dobrze język angielski? Lubisz gdy poziom Twojego wynagrodzenia (premii) zależy od Twojej pracy a nie widzimisię kierownika? Nie lubisz rano wstawać? Za to praca do późna Ci nie przeszkadza? Lubisz tak?

RESTAURACJA KELNERKA ŚNIADAŃ
Chciałabyś pracować jako kelnerka w dobrym hotelu? Ale nie wieczorami i nie po nocach? A od rana? Na pierwszą zmianę? W hotelu to możliwe. Szukamy kelnerek śniadań. To niezwykle ważna praca w hotelu, praca przy śniadaniach. Przygotowanie sali, bufetów i obsługa hotelowych śniadań. To fantastyczny sposób by zacząć pracę jako kelnerka, ale także dobry sposób na życie zawodowe. To odpowiedzialna i dająca dużo satysfkacji praca. Bo będziesz osobną, która swoją pracą, uśmiechem, dobrym podejściem – nie raz „zrobi gościowi dzień”.

Jeśli jesteś zainteresowany(-a) pracą w hotelu Pavco, to wyślij swoje CV na adres mailowy: biuro@hotel-pavco.pl
Wszystkie informacje odnośnie kompletowanego zespołu w hotelu Pavco znajdziesz tutaj.

O hotelu Pavco będziemy jeszcze na naszych łamach pisali. Zobaczycie też jako pierwsi jego wnętrza.

Przeczytaj też:
Czterogwiazdkowy hotel na Zawarciu najwcześniej w połowie roku
Czterogwiazdkowy hotel powstaje w zabytkowym budynku Schroedera

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x