― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweTrwa rozbudowa i remont Castoramy! Jak zmienia się market? (zdjęcia)

Trwa rozbudowa i remont Castoramy! Jak zmienia się market? (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

W sierpniu jako pierwsi informowaliśmy o rozpoczęciu prac przy rozbudowie marketu budowlanego Castorama na Górczynie. Przez dwa miesiące wykonano sporo prac. Dobudowano nowy pawilon od strony wjazdu w ul. Górczyńską. To o powierzchnię w nim ma zostać powiększony dział z materiałami budowlanymi. To jednak nie koniec prowadzony tutaj prac.

Przypomnijmy, że market budowlany przy ul. Czartoryskiego został otwarty w 2001 roku. Na swoje 20-lecie został kompleksowo przebudowany i odświeżony. Modernizacja na przełomie 2020 i 2021 roku miała na celu dostosowanie wnętrz do najnowszych rozwiązań i najwyższych standardów, które oferuje Castorama w nowo otwieranych sklepów. – Przede wszystkim zmienił się układ sklepu. Położyliśmy nacisk na wyraźne wyróżnienie stref dekoracyjnych, technicznych i projektowych. Witamy klienta gamą oświetlenia i pełną paletą farb. Zapraszamy do świata podłóg i inspiracji łazienkowych – ta strefa została rozbudowana o połowę – mówił w marcu 2021 roku Paweł Kubiszewski, dyrektor sklepu Castorama w Gorzowie.

Obecna rozbudowa pozwoli na powiększenie działu z materiałami budowlanymi. Wybudowana zostanie także część Castodrive do odbioru większych gabarytowo materiałów. To jednak nie koniec prowadzonych prac. Zewnętrzne ściany marketu zostały odświeżone i odmalowane. Wizualnie budynek nawiązuje obecnie do nowszych sklepów sieci. Trwa także wymiana zewnętrznego świetlnego oznakowania marketu.

Przeczytaj też:
Rozbudowa Castoramy z szybkim tempem! (zdjęcia)
Castorama będzie większa! Właśnie ruszyła rozbudowa (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x