― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje miejskieDemolka przy Dekerta! Znika barak z lat 80-tych. Zobaczcie zdjęcia!

Demolka przy Dekerta! Znika barak z lat 80-tych. Zobaczcie zdjęcia!

― REKLAMA ―spot_img

Od kilku dni trwa rozbiórka baraku zlokalizowanego na wprost głównego wejścia do szpitala. Postawiono go tutaj w latach 80-tych ubiegłego wieku, gdy rozpoczynano budowę szpitala przy ul. Dekerta. Pawilon służył, jako zaplecze dla ogromnej inwestycji. Po jej ukończeniu pozostał do dziś. Ostatnio mieściła się w nim poczekalnia główna i rejestracja do poradni. Te zostały przeniesione i zdecydowano o rozbiórce budynku. Co powstanie w tym miejscu? Władze Wielospecjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego mają ogłosić swoje plany w najbliższym czasie.

Budynek usytuowany jest równolegle do ulicy Dekerta. Jest to budynek typu Namysłów popularny w latach 80. ubiegłego wieku, wybudowany został z prefabrykatów przygotowanych przez firmę Stolbud z Namysłowa. Był to tani w budowie i łatwy do wzniesienia obiekt dzięki zastosowaniu w większości elementów prefabrykowanych. W późniejszych latach została dobudowana do danego budynku murowana dobudówka. Powierzchnia budynku biurowego typu Namysłów to 809 mkw., powierzchnia dobudówki to natomiast blisko 170 mkw.

Za rozbiórkę odpowiada firma GOTECH, która złożyła najkorzystniejszą ofertę. Za swoje prace otrzyma od szpitala 109 tys. 470 zł. Wszystkie prace mają zostać zakończone do 20 października tego roku.

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x