― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaRozrywkaW sobotę targi pracy w NoVa Park

W sobotę targi pracy w NoVa Park

― REKLAMA ―spot_img

Nowe perspektywy zawodowe, bezpłatne porady prawne i ciekawe spotkania z lokalnymi pracodawcami – to wszystko pojawi się już 30 września w NoVa Parku. Jednodniowe Targi Pracy pozwolą poszukać najlepszych ofert zatrudnienia i efektywnie zaplanować rozwój swojej kariery.

Targi Pracy w NoVa Parku rozpoczną się w sobotę, 30 września, o godzinie 12:00 i potrwają do 19:00. W tym czasie okoliczni mieszkańcy będą mieli szansę na zapoznanie się z ofertą stoisk wystawców, wśród których znajdą się lokalne firmy poszukujące aktualnie pracowników i instytucje zajmujące się pośrednictwem zawodowym.

Wśród wystawców w NoVa Parku pojawią się m.in. Premium Business, Fundacja Aktywacyjna, Powiatowy Urząd Pracy oraz Wojskowe Centrum Rekrutacji w Gorzowie. Wizyta na Targach Pracy umożliwi zorientowanie się na lokalnym rynku zatrudnienia i skorzystanie z doradztwa zawodowego. Wydarzenie jest dedykowane wszystkim tym, którzy aktualnie myślą o zmianie pracy, szukają nowej ścieżki kariery lub też wracają na rynek pracy po dłuższej przerwie. Wszelkie potrzebne informacje uzyskają tu zarówno osoby poszukujące zatrudnienia na pełen etat, jak i te zainteresowane pracą dodatkową oraz połączeniem jej z nauką.

Ogromnym atutem Targów Pracy w NoVa Parku będzie możliwość uzyskania bezpłatnej porady prawnej. Obecni tam prawnicy chętnie odpowiedzą na pytania nie tylko z zakresu prawa pracy, ale również z innych interesujących nas dziedzin. Spotkanie z ekspertami będzie doskonałą okazją do tego, by spojrzeć z boku na swoje CV. To otworzy przed nami możliwość dokonania w nim ewentualnych zmian – tak, by jak najpełniej dokumentowało nasze doświadczenie zawodowe oraz posiadane umiejętności.

Dodatkową atrakcją wydarzenia w NoVa Parku będzie możliwość wzięcia udziału w konkursie z nagrodami. Udzielenie prawidłowych odpowiedzi na pytania konkursowe pozwoli na wygranie jednego z kursów do samodzielnej nauki języka obcego lub stylowego kubka z logo NoVa Parku. Konkurs będzie świetną zabawą dla każdego i jednocześnie szansą na sprawdzenie, na ile dobrze znamy zasady obowiązujące na rynku pracy.

Wizyta na Targach Pracy w NoVa Parku pozwoli odkryć nowe możliwości zawodowe, poszerzyć swoją perspektywę i wiedzę na temat lokalnych pracodawców. Zdecydowanie warto wybrać się na to wydarzenie, skorzystać z darmowej porady prawnej i zaplanować swoją karierę – realistycznie, ale i optymistycznie. Warto pamiętać, że nigdy nie jest za późno na zmiany zawodowe, dokształcenie bądź przebranżowienie się. Targi Pracy w NoVa Parku dostarczą wszystkim chętnym narzędzi do tego, by jeszcze śmielej poruszać się na lokalnym rynku i szukać dla siebie jeszcze lepszych możliwości zatrudnienia.

― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x