― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaNieruchomiści_30Działki inwestycyjneSelgros nie poznał sąsiada! Nie ma chętnych na działkę przy Jedwabniczej

Selgros nie poznał sąsiada! Nie ma chętnych na działkę przy Jedwabniczej

― REKLAMA ―spot_img

W ubiegłym tygodniu odbył się przetarg na sprzedaż dwóch miejskich działek przy ul. Jedwabniczej i Mazurkowej. Odbył, to duże słowo, bo kolejny raz nie było chętnych do nabycia działek.

Działka o numerze 2161/6 przy ul. Jedwabniczej o powierzchni 40.569 mkw. przeznaczona jest pod obiekty handlowe o powierzchni sprzedaży powyżej 2.000 mkw. lub zabudowę usługową. Cena wywoławcza działki wynosiła 6 mln 300 tys. zł. Był to już czwarty przetarg na sprzedaż tej działki. Cena w przetargu była niższa od pierwotnej o 1 mln 100 tys. zł. Działka graniczy bezpośrednio z planowanym w tym miejscu hipermarketem Selgros i parkiem handlowym Gorzów Power Center. Co ciekawe inwestor Power Center Gorzów, którego budowa rozpoczęła się kilka dni temu cały czas na wizualizacjach prezentuje na działce przy ul. Jedwabniczej salon z serwisem samochodowym o powierzchni ponad 5.000 mkw. i drugi budynek usługowy o powierzchni blisko 4.600 mkw. Co widać powyżej – działkę pozostającą własnością Miasta zaznaczyliśmy na czerwono.

Nie było też chętnych na działkę przy ul. Mazurkowej o numerze 1.361 i powierzchni 9.541 mkw. z przeznaczeniem pod zabudowę usługową, w szczególności: usługi rzemiosła, handlu detalicznego, małopowierzchniowego, gastronomia i rozrywka oraz zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Cena wywoławcza wynosiła 500 tys. zł. Był to już trzeci przetarg na sprzedaż tej działki. Kwota od pierwotnej ze stycznia tego roku została obniżona o 100 tys. zł.

Działka przy ul. Mazurkowej
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x