― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handloweBiedronka przy Trasie Nadwarciańskiej gotowa do towarowania. Stacja benzynowa też coraz bliżej!...

Biedronka przy Trasie Nadwarciańskiej gotowa do towarowania. Stacja benzynowa też coraz bliżej! Co z restauracją? (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Budowę stacji benzynowej i dyskontu Biedronka przy Trasie Nadwarciańskiej relacjonujemy od początku roku, jak tylko jako pierwsi dotarliśmy do wydanego pozwolenia na budowę. Inwestycja od samego początku przebiega bardzo sprawnie. Budynek dyskontu jest już gotowy. W ciągu najbliższych dni powinno rozpocząć się towarowanie obiektu, a sam sklep zostanie z pewnością otwarty we wrześniu. Jak widać na naszych zdjęciach zaawansowane są również prace przy budowie stacji benzynowej. Zatankować auto będzie tu można już jesienią.

Inwestycja powstaje na dwóch działkach oznaczonych nr 1314/1 i 1214/2 o łącznej powierzchni 13.641 mkw. Inwestorem jest tutaj firma Stacja Sprzedaży EKO-Tank Zbigniew Piekut, Józef Bryszewski spółka jawna ze Słubic, która właśnie w Słubicach przy ul. Transportowej 12 prowadzi podobny kompleks.

Wybudowano Biedronkę, trwają prace przy stacji. Co z restauracją?

Z pozwolenia na budowę wynika, że inwestor zamierza wybudować dwa budynki handlowe oznaczony nr 1A i 3A i stację paliw opisaną na zagospodarowaniu terenu 2A-2F. Budynek Biedronki jest już gotowy. Trwają prace przy budowie stacji benzynowej. Nie ruszyły natomiast prace przy budowie restauracji. Nie udało nam się skontaktować z inwestorem. Dotarliśmy jednak do informacji, z których wynika, że inwestycja realizowana jest w dwóch etapach. Obecnie trwający pierwszy nie zakłada budowy restauracji. Ta ma powstać w przyszłości. To właśnie drugi etap zakłada budowę budynku 3a – restauracji wraz z towarzyszącym zagospodarowanie terenu, w tym 25 miejscami postojowymi. Budynek ten usytuowany będzie za stacją benzynową najbliżej skrzyżowania ul. Kasprzaka z Trasą Nadwarciańską.

O inwestycji pisaliśmy także tutaj:
Jak postępy w inwestycji przy Trasie Nadwarciańskiej? Co tu powstaje? (zdjęcia)
Na Zakanalu powstaje stacja benzynowa EKO-Tank wraz restauracją. Jednak pierwszy zostanie tutaj otwarty dyskont! (zdjęcia)
Przy Trasie Nadwarciańskiej rozpoczęła się budowa kompleksu handlowego ze stacją benzynową (zdjęcia)
Przy Trasie Nadwarciańskiej powstanie stacja benzynowa z restauracją i sklepem (zdjęcia)

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x