― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skrócieMistrzostw Europy Juniorów w Ratownictwie Wodnym na Słowiance

Mistrzostw Europy Juniorów w Ratownictwie Wodnym na Słowiance

― REKLAMA ―spot_img

Po raz pierwszy w Polsce na basenie olimpijskim gorzowskiej Słowianki w dniach od 20 do 22 sierpnia 2023 odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorów w Ratownictwie Wodnym.

Gorzów i Międzyzdroje staną się arenami sportowej rywalizacji w dniach od 20 do 26 sierpnia, kiedy to odbędą się Mistrzostwa Europy Juniorów w Ratownictwie Wodnym. To wyjątkowe wydarzenie, które przyciągnie ponad 170 utalentowanych zawodników z kilkunastu krajów europejskich, gotowych do pokazania swoich umiejętności i zdolności ratowniczych.

Basen w Gorzowie będzie miejscem walki o medale w różnorodnych konkurencjach, które wymagają precyzji, szybkości i umiejętności zarówno na wodzie, jak i pod wodą. Młodzi ratownicy wykażą się swoimi zdolnościami w zapewnianiu bezpieczeństwa na wodzie oraz doskonałej technice podczas różnorodnych symulacji ratunkowych.

Po zakończeniu zmagań w Gorzowie, uczestnicy mistrzostw przeniosą się do Międzyzdrojów, gdzie piękne plaże staną się areną dla konkurencji plażowych. Ratownicy będą mieli szansę wykazać się w ratowaniu na otwartym morzu, pokonując morskie wyzwania i pokazując swoje umiejętności na piasku.

Mistrzostwa Europy Juniorów w Ratownictwie Wodnym to okazja dla młodych ratowników, aby zdobyć doświadczenie w międzynarodowych zawodach, ale także dla publiczności, aby zobaczyć, jak utalentowani młodzi ludzie dbają o bezpieczeństwo na wodzie. Impreza będzie łączyć sportową rywalizację z promocją świadomości na temat ratownictwa wodnego i bezpieczeństwa na wodzie.

Zachęcamy wszystkich pasjonatów ratownictwa wodnego oraz sportu, aby nie przegapili tego wyjątkowego wydarzenia. Szczegółowe informacje na temat harmonogramu zawodów, wyników i atrakcji towarzyszących mistrzostwom można znaleźć na oficjalnej stronie wydarzenia: eylc2023.pl.

Niech emocje na wodzie i piasku zainaugurują niezapomniane chwile sportowej pasji podczas Mistrzostw Europy Juniorów w Ratownictwie Wodnym w Gorzowie i Międzyzdrojach od 20 do 26 sierpnia!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x