spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje miejskieOsiedle Europejskie: Dwie firmy chciały wybudować boisko. Obie popełniły błędy w ofertach....

Osiedle Europejskie: Dwie firmy chciały wybudować boisko. Obie popełniły błędy w ofertach. Jest nowy przetarg!

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Mieszkańcy osiedla Europejskiego będą musieli chwilę dłużej poczekać na rozpoczęcie prac przy budowie boiska wielofunkcyjnego przy ul. Brukselskiej. Do ogłoszonego w maju przez spółkę Gorzowskie Inwestycje Miejskie przetargu zgłosiły się dwie firmy. Choć oferty, które zgłosiły były wyższe od planowanych na to przedsięwzięcie środków, to wydawało się, że miasto poszuka brakującej kwoty i wyłoni zwycięzce. Tak się jednak nie stało, bo… w obu ofertach znalazły się braki formalne. Postanowiono, że przetarg trzeba powtórzyć i ten został w poniedziałek, 3 lipca ogłoszony. Na oferty urzędnicy czekają teraz do 18 lipca.

W pierwszym przetargu wpłynęły dwie oferty:

Oferta nr 1:
Redopol sp. z o.o.
ul. Św. Marcin 29/8
61-806 Poznań, Polska
Cena: 713 210,52 PLN brutto

Oferta nie zawierała wycenionej w tabeli elementów rozliczeniowych pozycji nr 23: „Zasypywanie wykopów spycharkami z przemieszczeniem gruntu na odległość do 10m w gruncie kat. I-III z dowozem piasku zagęszczanego”. Wykonawca nie wskazał ceny jednostkowej za m3, a cena jednostkowa jest elementem składowym oferty, której nie można uzupełnić na późniejszym etapie postępowania.

Oferta nr 2:
KS Usługi Ogólnobudowlane Koza Szymon
ul. Sienkiewicza 7
74-101 Gryfino, Polska
Cena: 635 505,79 PLN brutto

Oferta zawierała informację w formularzu ofertowym, iż Wykonawca oferuje 36-miesięczną gwarancję na wykonanie zamówienia, gdzie kryterium ceny stanowiło 100 proc., a w projekcie umowy wskazano wymagany przez Zamawiającego 60 miesięczny okres gwarancji.

Biorąc pod uwagę powyższe okoliczności konieczne stało się odrzucenie obu ofert i unieważnienie postępowania.

Nowy przetarg został ogłoszony 3 lipca. Tym razem na zgłoszenia firm urzędnicy czekają do 18 lipca. Znana jest także dokładna kwota jaką na to zadanie chce przekazać miasto. Jest to 423 tys. 243 zł.

W ramach zadania powstać ma boisko wielofunkcyjne do piłki nożnej, siatkówki i koszykówki o nawierzchni ze sztucznej trawy poliuretanowej wraz z wyposażeniem oraz utwardzone dojście i dojazd do boiska z kostki betonowej. Inwestycja zlokalizowana jest na osiedlu Europejskim przy ul. Brukselskiej w na działce o nr ewid. 360/375 obręb 7 Chróścik. Więcej o inwestycji pisaliśmy w tekście – Wykonawca boiska na os. Europejskim poszukiwany! Jak będzie wyglądało?

Przeczytaj też:
Szkoła Podstawowa nr 20 ma już wielofunkcyjne boisko! (zdjęcia)
Osiedle Sady: Mieszkańcy chcą wielofunkcyjnego boiska. Obawiają się, że SM Górczyn wybuduje budynek… (zdjęcia)
SM Górczyn buduje wielofunkcyjne boisko!

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x