― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaFakty i opinieStudenci z Gorzowa najlepiej w Polsce poprowadzili wirtualne biuro podróży!

Studenci z Gorzowa najlepiej w Polsce poprowadzili wirtualne biuro podróży!

― REKLAMA ―spot_img

W środę, 14 czerwca w Krakowskim Parku Technologicznym odbył się wielki finał ogólnopolskiego konkursu Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie. Wzięło w nim udział 9 najlepszych zespołów wyłonionych w eliminacjach.

Ogólnopolski konkurs Akademickie Mistrzostwa Menedżerskie to dla studentów okazja do sprawdzenia się w roli wirtualnych menedżerów i przetestowania w praktyce swojej wiedzy z dziedziny biznesu i zarządzania. Wielki finał poprzedził ponad miesiąc eliminacji, do których przystąpiły 74 zespoły z 65 uczelni z całej Polski. Studenci grali w symulację biura podróży. W tym czasie podejmowali decyzje związane z zatrudnieniem pracowników, kształtem oferty czy rozwojem ich firmy. Analizowali wyniki, wyciągali wnioski i wdrażali zmiany w swoich strategiach. Wszystko po to, by znaleźć się w finałowej 9. drużyn z najlepszymi wynikami.

Do walki o tytuł najlepszego wirtualnego menedżera przystąpiły drużyny z Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie, Akademii Wychowania Fizycznego w Krakowie, Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie, Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Uniwersytetu Szczecińskiego, WSPiA Rzeszowskiej Szkoły Wyższej i Wyższej Szkoły Zarządzania „Edukacja” we Wrocławiu.

Drużyny w pełnej gotowości pojawiły się na miejscu z samego rana i rozpoczęły rywalizację w rozszerzonej symulacji agencji interaktywnej. Uczestników czekało nie lada wyzwanie. Musieli rozegrać 6 rund decyzyjnych w grze i wykazać się przy tym zdolnością do podejmowania decyzji, krytycznego myślenia i pracy zespołowej.

Każdy z finalistów wyniósł z rozgrywek swoje pierwsze biznesowe doświadczenia oraz miał możliwość rozwinięcia swoich umiejętności menedżerskich. Na laureatów czekały nagrody pieniężne, których pula przekraczała 4.500 zł.

Ostatecznie pierwsze miejsce w konkursie zajął zespół Biuroszeryfa z Akademii im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie pod opieką dr Andrzeja Kucińskiego. Gorzowianie wyprzedzili zespoły z Państwowej Uczelni Zawodowej im. Ignacego Mościckiego w Ciechanowie i Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu.

Gorzowskim studentom gratulujemy!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x