― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaFakty i opinieLokal w zdewastowanym przejściu pod budynkiem na Sikorskiego do wynajęcia... Znajdzie się...

Lokal w zdewastowanym przejściu pod budynkiem na Sikorskiego do wynajęcia… Znajdzie się desperat?

― REKLAMA ―spot_img

O zdewastowanym przejściu w budynku przy ul. Sikorskiego pisaliśmy w marcu tego roku. Zdjęcia przejścia przesłał na naszą skrzynkę redakcyjną jeden z czytelników. Okazuje się, że właścicielem przynajmniej jednego z dwóch przeszklonych lokali jest przedsiębiorca, który do listopada 2015 roku prowadził w tym miejscu biuro nieruchomości Marex i to jego reklamy do dziś wiszą w przejściu w budynku. Właściciel po wielu latach postanowił lokal w zdewastowanym przejściu wynająć. Jego ogłoszenie można znaleźć w ogólnopolskim portalu ogłoszeniowym OLX.

Przejście o którym piszemy znajduje się w budynku przy ul. Sikorskiego między klatkami schodowymi nr 135 i 136. Tuż na przeciw Starego Rynku. Powierzchnia przejścia pod budynkiem kilkanaście lat temu została w dużej części zabudowana pod dwa małe przeszklone pomieszczenia usługowe. Mieściły się tutaj różne usługi – lombard, agencja reklamowa i biuro nieruchomości.

Lokale w przejściu od lat stoją puste. Z roku na rok są dewastowane. Właściciel, co gołym okiem zobaczyć można każdego dnia przechodząc Starym Rynkiem nie poczuwa się do uporządkowania przestrzeni i usunięcia reklam nieistniejącej od 7 lat firmy.

Pod koniec maja w portalu OLX pojawiło się ogłoszenie o możliwości wynajęcia jednego z lokali w przejściu w budynku. Czytamy w nim: „Ul. Sikorskiego 135, lokal 20m2, na usługi, biuro, handel. Brak wody, tylko energia. Wymaga odnowienia.”.

Cieszymy się, że właściciel zauważa potrzebę odnowienia lokalu. Szkoda, że choć nie uporządkuje przestrzeni we własnym zakresie. Mocno wątpimy również, aby znalazł się zdesperowany chętny, który zechce wynająć zniszczony lokal bez dostępu do wody i kanalizacji… za 800 zł miesięcznie…

W lipcu ubiegłego roku wysłaliśmy do Administracji Domów Mieszkalnych nr 4 w Gorzowie zapytanie o przejście w budynku. Pytaliśmy, czy przeszklonych lokali nie można rozebrać i uporządkować przejścia. Do dziś jednak nie otrzymaliśmy żadnej odpowiedzi. Może ktoś tam się jednak obudzi i zacznie interweniować…

Przeczytaj też:
Czytelnik: Przejście w budynku przy Starym Rynku od lat straszy!
Pijalni Wódki i Piwa na Sikorskiego już nie ma! Musiała upaść!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x