spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaKulinariaNocny Szlak Kulinarny: Trwa nabór!

Nocny Szlak Kulinarny: Trwa nabór!

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

Bohaterem tegorocznego Nocnego Szlaku Kulinarnego będzie ziemniak. Właśnie ruszył nabór restauratorów, właścicieli punktów gastronomicznych i kawiarni chętnych do udziału w akcji. By dołączyć, należy zapoznać się z regulaminem akcji i przesłać formularz zgłoszeniowy.

Organizatorem drugiej już edycji zabawy pn. Nocny Szlak Kulinarny jest Prezydent Miasta Gorzowa, a zaplanowana ona jest na 9-10 września.

Do udziału mogą się zgłaszać restauratorzy z Gorzowa i obszaru Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego. Zgłoszenie udziału do Nocnego Szlaku Kulinarnego następuje poprzez wypełnienie formularza i przesłanie go na adres email: biznes@um.gorzow.pl. W temacie powinno być napisane: „Zgłoszenie NSK 2022 + nazwa lokalu”. Można się również zgłosić osobiście w Wydziale Obsługi Inwestora i Biznesu przy ul. Myśliborskiej 34 w pokoju nr 2. Zgłoszenia są przyjmowane do 15 czerwca 2022 r.

W ramach kulinarnej rywalizacji każda z restauracji przygotowuje jedno degustacyjne danie/przekąskę/napój na bazie produktu, którym jest ziemniak. Degustacyjne danie/przekąska/napój przygotowywane jest na koszt lokalu. Cena porcji degustacyjnej nie może przekroczyć 15 zł. Produkt tegorocznej edycji nocnego Szlaku został wybrany poprzez głosowanie na Facebooku na profilu Nocnego Szlaku Kulinarnego.

Każdy lokal biorący udział w Nocnym Szlaku Kulinarnym ubiega się o tytuł „Królowej Gastronomii” i będzie oceniany przez mieszkańców. Każdy z nich po zakupie degustacyjnego dania/przekąski/napoju otrzyma pieczątkę z logo lokalu na swojej karcie do głosowania, a następnie oceni zakupione danie/przekąskę/napój oraz lokal.

Dla zwycięzców, czyli najwyżej ocenionych w zabawie lokali czekają nagrody:

I miejsce – miesięczna kampania w lokalnym radiu (z emisją spotu reklamowego 5 razy dziennie) + sztandar „Królowej gastronomii” + dyplom.

II miejsce – dwutygodniowa kampania w lokalnym radiu (z emisją spotu reklamowego 5 razy dziennie) + dyplom.

III miejsce – tygodniowa kampania w lokalnym radiu (z emisją spotu reklamowego 5 razy dziennie) + dyplom.

To II edycja NSK w Gorzowie. W pierwszej zwyciężyła restauracja Łubu Dubu. Celem wydarzenia jest wsparcie branży gastronomicznej oraz zachęcenie mieszkańców do korzystania z oferty gastronomicznej w mieście.

Przeczytaj też:
To Łubu Dubu karmiło najsmaczniej podczas Nocnego Szlaku Kulinarnego!
Dziś i jutro Nocny Szlak Kulinarny

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x