spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaInwestycje handlowePierwszy butikowy klub fitness ruszy w lipcu przy placu Jana Pawła II...

Pierwszy butikowy klub fitness ruszy w lipcu przy placu Jana Pawła II (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Nie pałasz miłością do tradycyjnych siłowni i masz mało czasu? Jednak chcesz dbać o zdrowie i kondycję? Mamy dla Ciebie dobre informacje! W Gorzowie przy placu Jana Pawła II trwa budowa klubu fitness 36minut. Miejsca gdzie wykonasz podczas treningu 2 cykle ćwiczeń, które łącznie zajmują zaledwie 36 minut!

Czym wyróżniać będzie się nowy klub fitness?

Filozofia 36, czyli aktywność fizyczna, zdrowie i innowacyjność, która od ponad 50 lat towarzyszy twórcom Milona. System, który angażuje minimalną ilość czasu i priorytetowo gwarantuje bezpieczeństwo osobom ćwiczącym.

Jak wyglądał będzie trening?

To innowacyjny system treningowy prowadzony pod opieką Fizjotrenera. 12 ustawionych w okręgu urządzeń, dostosowuje się do Twoich indywidualnych możliwości siłowych. Model siłowo-wytrzymałościowy. Podczas treningu wykonujesz 2 cykle, które łącznie zajmują Ci zaledwie 36 minut!

Trening w 36 minut to idealne wykorzystanie czasu: 240 sek. na maszynach cardio, 60 sek. pracy na maszynach siłowych i 30 sek. przerwy między ćwiczeniami. Przechodzi się z maszyny na maszynę, poruszając się w ściśle określonym kierunku. Prosto do założonego celu!

– Klub 36minut będzie pierwszym w Gorzowie klubem butikowym oferującym szybkie, kompleksowe treningi – 36 minutowe – zgodnie z nazwą firmy z opieką fizjotrenera i korzystając z nowoczesnych maszyn automatycznie dostosowujących obciążenia do osoby ćwiczącej – mówi nam Tomasz Wysocki, który otwiera klub w Gorzowie.

– Klub powstanie przy placu Jana Pawła II 98-106, obok sklepu Żabka. Aktualnie trwają prace głównie przy budowie szatni oraz toalet. Planowane zakończenie prac to przełom czerwca i lipca. Otwarcie, jeśli tylko nie będzie opóźnień przy remoncie planowane jest na początek lipca – dodaje Wysocki.

Zdjęcia:


Przeczytaj też:
W maju ma ruszyć czynna całą dobę siłownia w nowoczesnym budynku przy Walczaka (zdjęcia)
Kolejna siłownia plenerowa w parku Kopernika

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x