― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skrócieNajstarszy bieg uliczny w Gorzowie już 15 maja!

Najstarszy bieg uliczny w Gorzowie już 15 maja!

― REKLAMA ―spot_img

15 maja (niedziela) odbędzie się, po raz 40, najstarszy bieg uliczny w Gorzowie. Co roku w „Biegu Słowiańskim” bierze udział kilkaset biegaczy. Trwają zapisy, a organizatorzy zapewniają, że warto wystartować, bo nagrody w tym roku są wyjątkowo atrakcyjne.

Start biegu 15 maja o godzinie 10.00. W tym roku do pokonania będą dwie trasy do wyboru. Pierwsza, 8 -kilometrowa, znana zawodnikom wcześniejszych edycji, jest wyznaczona na ulicy Słowiańskiej. Druga, o połowę krótsza, to odpowiedź organizatorów na prośby, by dać szansę również tym mniej zaawansowanym zawodnikom.

Głównym biegom będą towarzyszyć biegi dziecięce w różnych kategoriach wiekowych na dystansach: 60, 200, 400 i 800 metrów, a także dla młodzieży (K16 i K18).

Dla zwycięzców, a wśród nich najlepszego gorzowianina i najlepszej gorzowianki, czekają nagrody pieniężne. Do podziału jest prawie dziesięć tysięcy złotych.

Nowością będzie loteria fantowa; losowanie sportowych fantów i gadżetów wśród uczestników biegu.

– Zapisy prowadzimy na naszej stronie internetowej oraz specjalistycznej firmy, która będzie prowadziła pomiar czasu uczestników biegu. Mamy już ponad dwieście zgłoszeń – informuje Włodzimierz Rój, dyrektor OSiRu.

Wpisowe wynosi 50 zł, każdy uczestnik otrzyma pakiet startowy o wartości przekraczającej tą kwotę. Z wpisowego zwolnieni są biegacze, którzy nie ukończyli 16 lat, ale i oni otrzymają pakiet startowy.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x