― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaBiznesSklep Polski przy Ulimskiej: Tu zrobisz zakupy w każdą niedzielę (zdjęcia)

Sklep Polski przy Ulimskiej: Tu zrobisz zakupy w każdą niedzielę (zdjęcia)

― REKLAMA ―spot_img

Są święta lub niedziela. Zapomniałeś coś kupić, lub zwyczajnie nie miałeś wcześniej czasu? I znów się zastanawiasz, gdzie teraz zrobisz zakupy? Jest w Gorzowie sklep, który rozwiązuje ten problem raz na zawsze. To Sklep Polski zlokalizowany przy ul. Ulimskiej 1, który czynny jest siedem dni w tygodniu!

Sklep Polski to 100 procent polskiego kapitału. Rodzime towary i gwarancja najwyższej jakości przy zachowaniu konkurencyjnych cen. Największy w Gorzowie sklep sieci zlokalizowany jest na wylotówce na Słubice przy ul. Ulimskiej 1, tuż obok skupu palet. Czynny jest siedem dni w tygodniu od 6:00 do 22:00.

Czynny będzie również przez całą majówkę! 1 i 3 maja w godzinach od 9:00 do 20:00!

W dużopowierzchniowym i bardzo dobrze wyposażonym sklepie zrobimy wygodnie zakupy. Zawsze świeże wędliny i mięsa w atrakcyjnych cenach. W sklepie zakupisz m.in. wyroby Zyguły, czy w każdy piątek gorące wędliny z firmy Ozimek.

W Sklepie Polskim przy ul. Ulimskiej 1 jest także kącik wędkarski i punkt totalizatora sportowego. Przed sklepem jest duży darmowy parking, co ułatwia pakowanie zakupów! Sklep otwarty jest w święta i niedziele handlowe, bo za kasą stoi właściciel sklepu, co dopuszczone jest prawem!

Sklep przy ul. Ulimskiej 1 w Gorzowie:

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x