― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaFakty i opinieGrand Prix w czerwcu w Gorzowie! Do zobaczenia w TTV!

Grand Prix w czerwcu w Gorzowie! Do zobaczenia w TTV!

― REKLAMA ―spot_img

Grand Prix w Gorzowie się odbędzie. Miasto oddało organizację imprezy Stali Gorzów. Dzięki temu ma zaoszczędzić pieniądze, które chce przekazać innym klubom sportowym. Zawody z Gorzowa i inne rundy w Polsce zobaczyć będzie można na żywo w stacji TTV. Pozostałe będzie można oglądać w internecie na platformie Player i Eurosport za dodatkową opłatą!

Negocjacje trwały długo, bo nie było wiadomo, czy sytuacja ekonomiczna pozwoli na organizację tych ważnych zawodów. Od początku rozmowy odbywały się jednak z pełnym zrozumieniem sytuacji przez wszystkich partnerów. To pozwoli na znalezienie satysfakcjonującego wszystkich rozwiania.

– Mam dobrą informację dla miłośników speedwaya – Grand Prix w Gorzowie w tym roku się odbędzie. Od dłuższego czasu prowadziliśmy rozmowy z Grupą Discovery i Stalą Gorzów na temat takiego rozwiązania, które byłoby najlepsze dla miasta, dla mieszkańców, dla miłośników tego sportu. Ale przede wszystkim braliśmy pod uwagę sytuację gospodarczą, sytuację jaka jest w kraju i na świecie. Podczas ostatniego spotkania padała propozycja ze strony miasta, aby organizacją Grand Prix zajął się klub Stal Gorzów. Klub wyraził chęć organizacji tego wydarzenia sportowego, a Grupa Discovery to zaaprobowała – powiedziała Małgorzata Domagała, wiceprezydent Gorzowa.

Małgorzata Domagała, wiceprezydent Gorzowa

– Taki sposób organizacji wydarzenia jest korzystniejszy dla budżetu miasta. Organizujemy mniej środków w organizację wydarzenia. Dzięki temu możemy dodatkowymi środkami wesprzeć działalność innych gorzowskich klubów dodała prezydent Domagała.

Małgorzata Domagała, wiceprezydent Gorzowa

Polskie rundy Grand Prix będą transmitowane przez telewizję TTV. Część kibiców liczyła, że ostatecznie pokaże je TVN. Dlaczego do tego nie doszło?

– Zacznę od tego, że w kwestii transmisji robimy dokładnie to, co zapowiadaliśmy podczas konferencji we wrześniu ubiegłego roku. Już wtedy mówiliśmy, że w kwestii transmisji zdecydujemy się na taki miks. Uważam, że udało nam się znaleźć kompromis – mówi Sportowym Faktom Francois Ribeiro, szef Discovery Sports Events, a więc firmy, która od tego sezonu jest promotorem cyklu.

– Przeprowadziliśmy dokładną analizę w Discovery Polska. Braliśmy pod uwagę wszystkie dostępne opcje, ale uznaliśmy, że TTV to najlepsza z nich. Jeśli chodzi o TVN, to pojawia się problem z godzinami transmisji w prime time. W przypadku TTV możemy być zdecydowanie bardziej elastyczni. Mamy duże pole manewru. Na antenie tej stacji możemy potraktować Grand Prix jako priorytet i zaproponować najlepszy czas antenowy. Uważamy, że kombinacja składająca się z TTV, Eurosportu i playera to naprawdę odpowiednia strategia dla żużla. Teraz skupiamy się na tym, żeby zaoferować jak najlepszy produkt, który przyciągnie kibiców – podsumowuje Ribeiro.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x