spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaW skrócieKolejna tura spacerów po Gorzowie już od kwietnia

Kolejna tura spacerów po Gorzowie już od kwietnia

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

Rusza druga edycja spacerów tematycznych po Gorzowie „ChodźMY na spacer”. Miasto wspólnie z PTTK „Ziemia Gorzowska” ponownie przygotowało ciekawą ofertę zwiedzania Gorzowa.

Od kwietnia do listopada, w każdą pierwszą sobotę miesiąca, punktualnie o godzinie 10.00 na Starym Rynku, pod fontanną Pauckscha zbierać się będą wszyscy zainteresowani spacerowaniem po mieście. Z tego miejsca będą zawsze rozpoczynać się spacery.

A jest ich w tym roku osiem. Każdy będzie wiódł innymi drogami i będzie prezentował Gorzów z fragmentami jego historii, ciekawostek przyrodniczych i innych ciekawych informacji o mieście. Trasa kilku spacerów będzie podobna do ubiegłorocznych, m.in. pierwszego, którego temat brzmi: „ABC po Gorzowie czyli rynek i katedra”.

Żeby wziąć udział w spacerze nie trzeba wcześniej zapisywać się czy zgłaszać swojego udziału. Spacery będą prowadzone bez względu na warunki pogodowe. Jedynym powodem do odwołania i przełożenia wydarzenia będzie intensywna burza i ulewny deszcz w godzinie rozpoczęcia spaceru.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny dla uczestników, organizatorem jest miasto Gorzów, przy współpracy z oddziałem PTTK Ziemia Gorzowska. Przewodnikiem na każdym spacerze będzie Zbigniew Rudziński, doświadczony turysta, krajoznawca, podróżnik i alpinista. Autor przewodników turystycznych.

Podczas spacerów, w których czasie konieczne będzie skorzystanie z transportu publicznego (2 lipca i 6 sierpnia), organizator przygotuje dla uczestników bezpłatnie bilety MZK.

Spacery tematyczne po Gorzowie to propozycja dla wszystkich, którzy pod okiem fachowca, szefa oddziału PTTK Ziemia Gorzowska, chcą zapoznać się z zabytkami, historią i atrakcjami Gorzowa. Spacery tematyczne są kontynuacją miejskiego projektu „PoznajMY Gorzów na nowo, jest tyle do zobaczenia”. Udział w spacerze jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu, wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz oświadczeniem o braku przeciwwskazań zdrowotnych lub lekarskich do udziału w spacerze.

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x