― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaRozrywkaNoVa Park zaprasza seniorów na darmowe zajęcia sportowe

NoVa Park zaprasza seniorów na darmowe zajęcia sportowe

― REKLAMA ―spot_img

Masz więcej niż 60 lat, chcesz żyć aktywnie, spotykać się z innymi i dbać o swoje ciało? Zapraszamy do Fabryki Formy w NoVa Park! Od 3 lutego, w każdy czwartek o godz. 10.00, ruszają tam darmowe, cotygodniowe zajęcia sportowe dla seniorów! Akcja „Młodzi Duchem” potrwa do końca marca.

Badania pokazują, że z wiekiem sprawność fizyczna regularnie spada. Samo wejście na pierwsze piętro to duża trudność dla około 30 procent 60-latków i blisko 50 procent 70-latków. Światowa Organizacja Zdrowia oraz Unia Europejska zalecają osobom starszym podejmowanie umiarkowanej aktywności fizycznej przez co najmniej 30 min przez 5 dni w tygodniu, ponieważ aktywność pozytywnie wpływa na cały organizm. Nie tylko poprawia układ krążenia, ciśnienie tętnicze i serce, ale także wzmacnia siłę mięśni i ich wytrzymałość oraz dotlenia organizm, poprawia witalność umysłu.

Wychodząc naprzeciw potrzebom starszych mieszkańców Gorzowa i okolic, NoVa Park wraz z Fabryką Formy zapraszają w każdy czwartek lutego i marca o godzinie 10.00 na bezpłatne treningi dla osób 60+! Pierwsze zajęcia ruszają już 3 lutego.

Co zrobić, aby wziąć w nich udział? Wystarczy zgłosić się po darmowy voucher do recepcji klubu Fabryka Formy w NoVa Park (wydawanie voucherów odbywa się od poniedziałku od godziny 6:30 do środy do godziny 22:30). Z kolei w dniu zajęć wystarczy przyjść z voucherem do recepcji klubu minimum 20 minut przez rozpoczęciem zajęć, zarejestrować się w systemie klubowicza i wziąć udział w treningu! Na każde zajęcia jest wydawanych maksymalnie 25 voucherów. Jedna osoba może odebrać jeden voucher. Vouchery uprawniają do udziału w jednych zajęciach.

Co zabrać ze sobą na trening? Wygodny strój do ćwiczeń oraz obuwie na zmianę, wodę do picia, podręczny ręcznik, dowód osobisty i darmowy voucher.

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x