spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaPrzedsięwzięcia prywatnePrzy Wybickiego stanie hotel międzynarodowej marki B&B! (zdjęcia)

Przy Wybickiego stanie hotel międzynarodowej marki B&B! (zdjęcia)

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img

Na działce w samym centrum miasta przy ul. Wybickiego tuż obok byłej Centrali Rybnej, gdzie obecnie mieści się parking stanie B&B Hotel. Będzie to dwugwiazdkowy hotel klasy ekonomicznej. Inwestor wystąpił już o pierwsze zezwolenia. W tym roku powinna rozpocząć się budowa. Data otwarcia nie jest jeszcze znana.

Francuska sieć hoteli ekonomicznych B&B zrzesza prawie 600 hoteli w 14 krajach. W Polsce obecnie ma ich osiem (z ponad 900 pokojami) w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Toruniu oraz wydzierżawione w Rzeszowie i Nowym Targu. Na ukończeniu jest budowa hotelu w Lublinie ze 130 pokojami. Hotele powstać mają również w Szczecinie, Bydgoszczy i Olsztynie, gdzie sieć kupiła działki.

W Gorzowie sieć B&B już jakiś czas temu nabyła działkę przy ul. Wybickiego o numerze 2615/7 i powierzchni 1.220 mkw na której znajduje się między innymi parking. Jak dowiedział się portal GORZÓW.NEWS inwestor rozpoczął pierwsze przygotowania pod rozpoczęcie inwestycji. W tej chwili nie wiadomo jak hotel będzie wyglądał i ile znajdzie się w nim pokoi.

Miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego dla tej części miasta przewiduje możliwość postawienia na tej działce zabudowy usługowo – mieszkaniowej. Wysokość zabudowy od strony ul. Wybickiego ustalono w granicach od 14 do 16 metrów. Budynek od strony terenów zielonych przy Kłodawce może mieć wysokość od 12 do 14 metrów. Ustalono również geometrię dachu o kącie nachylenia połaci dachowych do 15 stopni. Dopuszczono dachy zielone oraz dachy w postaci konstrukcji przeszklonych, o innej geometrii.

– Sukces Grupy tkwi w produkcie i w lokalizacji hoteli. Nasze obiekty przyciągają gości w każdym kraju, w którym się pojawiamy. W przystępnej cenie zapewniamy to, co ważne dla osób podróżujących – nowocześnie i funkcjonalnie wyposażone pokoje, wygodne materace stworzone specjalnie dla naszej marki, ciekawie zaprojektowaną przestrzeń lobby nawiązującą do charakteru miasta, urozmaicone śniadania z lokalną nutą, serwowane w formie bufetu, a także miejsca parkingowe. Ważnym elementem naszego sukcesu są bez wątpienia nasi pracownicy – profesjonalne zespoły ludzi, które dbają o dobrą atmosferę oraz komfort naszych gości – mówi Beatrice Bouchet, prezes zarządu B&B Hotels Polska.

Działka na mapie:

Działka na zdjęciach:


Tak wyglądają hotele B&B w Polsce:

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
5 1 głosuj
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x