21.6 C
Gorzów Wielkopolski
poniedziałek, 25 września, 2023
REKLAMA

Przy Słonecznej DomBud Zachód stawia dwa budynki mieszkalne (zdjęcia, wizualizacje)

REKLAMAspot_img

Na działce tuż za cerkwią, na skraju Muraw Gorzowskich deweloper rozpoczął właśnie pierwsze prace przy budowie dwóch budynków mieszkalnych. Inwestycja ma być gotowa w sierpniu 2023 roku.

Przez wiele lat, jakby na uboczu osiedla Słonecznego i lekko w polu stała Cerkiew Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. Przy okazji budowy nowych budynków okolica zostanie wreszcie uporządkowana, a ulica Słoneczna zyska nowe zakończenie.

Gorzowski deweloper DomBud Zachód na dwóch działkach nr 662 i 663 postawi dwa budynki mieszkaniowe. Każdy z budynków będzie miał cztery kondygnacje naziemne. Pod całym terenem inwestycji znajdzie się hala garażowa, która połączy oba budynki i z której windą wjedziemy na każdą z kondygnacji.

Każdy z budynków będzie posiadał dwie klatki schodowe. Zarówno w pierwszym, jak i drugim budynku znajdzie się po 70. mieszkań. Najmniejsze będzie miało 25,08 mkw, a największe 59,18 mkw.

W budynkach nie przewidziano lokali użytkowych. Inwestycja już się rozpoczęła, co widać na naszych zdjęciach. Pierwsi mieszkańcy mają się tutaj wprowadzać pod koniec wakacji w 2023 roku.

Aktualne prace:

Wizualizacje:

REKLAMAspot_img
Nasi partnerzy
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
PRZECZYTAJ TEŻ:
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x