― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaKulinariaDziś w TVN Kuchenne Rewolucje z Gorzowa! Start o 21:35!

Dziś w TVN Kuchenne Rewolucje z Gorzowa! Start o 21:35!

― REKLAMA ―spot_img

Już dziś wieczorem w TVN zobaczyć będzie można odcinek Kuchennych Rewolucji, które Magda Gessler przeprowadziła w gorzowskim Barze Mlecznym Agata.

– Gorzów, to jedna z dwóch stolic województwa lubuskiego. Położone nad Wartą miasto liczy sobie ponad sto tysięcy mieszkańców. Starsi z nich doskonale pamiętają początki otwartego w połowie lat sześćdziesiątych Baru Agata. Choć lokal kilka razy zmieniał lokalizację, to po słynne pierogi i kotlety jajeczne ustawiały się tutaj kolejki. To już niestety przeszłość. Choć w kuchni jak dawniej rządzi pani Marzenna, bar od kilku lat świeci pustkami i popada w nędzę. Na początku lat 90. właścicielem lokalu został tutejszy klub sportowy kobiecej piłki nożnej Stilon. Zwłaszcza w ostatnich latach właściciele nie potrafią dogadać się z personelem. Co gorsza, nie wywiązują się też ze zobowiązań płacowych i na swoje pieniądze pracujące tu panie czekają po trzy, cztery miesiące. Waleczni działacze sportowi poprosili więc o ratunek Magdę Gessler. Czy ta prośba nie okaże się dla nich samobójczym golem? – czytamy w oficjalnej zapowiedzi dzisiejszego odcinka z Gorzowa.

Jak przebiegły rewolucje w Agacie przekonamy się o 21:35 oglądając program w TVN. Odcinek już teraz lub w późniejszym terminie można zobaczyć w serwisie Player – tutaj!

O wizycie Magdy Gessler pisaliśmy już w tekście: Rewolucje Magdy Gessler w Barze Mlecznym Agata!

Tuż po rewolucji pokazaliśmy Wam, jako pierwsi zdjęcia z baru po przemianie. Umieściliśmy też wywiad z panią Marzenną Koniuszy, kierowniczką baru. Przeczytać wywiad i zobaczyć zdjęcia możecie tutaj: Agata po rewolucjach! Koniuszy: Porcje są teraz większe! Są nowe potrawy i składniki. Ceny będą tylko minimalnie wyższe (zdjęcia)

Niestety we wrześniu dotarła do nas bardzo smutna informacja o śmierci pani Marzenny, która nie doczekała premiery odcinka w telewizji. Pisaliśmy o tym w tekście – Nie żyje Marzenna Koniuszy, kierowniczka baru mlecznego Agata

Magda Gessler gościła już w Gorzowie, a właściwie w Wawrowie dziewięć lat temu, gdzie rewolucje przeszła w marcu 2012 roku Karczma pod Łosiem. Efekty wizyty znanej restauratorki karczma odczuła długo przed emisją odcinka na antenie TVN. – Ludzie zaczęli dzwonić i rezerwować stoliki. Musieliśmy powiększyć kuchnię. Jest teraz nowocześnie urządzona. Zatrudniliśmy też dodatkową obsługę kelnerską i kucharzy. To są efekty Kuchennych Rewolucji – mówiła w marcu 2012 roku z dumą Dagmara Tuczyńska, ówczesna menedżerka Karczmy pod Łosiem.

Odcinek z Wawrowa również można zobaczyć w serwisie Player – tutaj!

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x