― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―

Zostań naszym partnerem

W październiku uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaRozrywkaZdrowa sobota w NoVa Park

Zdrowa sobota w NoVa Park

― REKLAMA ―spot_img

W sobotę 20 listopada w godzinach 12:00 do 18:00 w NoVa Park odbędzie się akcja prozdrowotna „Trendy zdrowia”. Podczas wydarzenia mieszkańcy Gorzowa i okolic będą mogli skorzystać z darmowych konsultacji dietetycznych i trenera personalnego oraz poznać tajniki gotowania z Dawidem Szkudlarkiem – zwycięzcą 6. edycji programu „Top Chef”.

Wydarzenie zaczynamy „z przytupem”, czyli od gotowania na żywo w wykonaniu Dawida Szkudlarka – zwycięzcy 6. edycji „Top Chef”, który specjalnie dla klientów NoVa Park przygotuje zdrowe przysmaki i pokaże, jak w prosty sposób komponować odpowiednie menu dla całej rodziny! Na uczestników akcji będą również czekać trenerzy personalni z Fabryki Formy, którzy będą udzielać bezpłatnych konsultacji dotyczących sprawności fizycznej (w tym pomiary składu ciała), treningów personalnych oraz informacji o zajęciach grupowych i indywidualnych organizowanych przez klub.

Nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych! W programie malowanie buziek, warsztaty plastyczne i brokatowe tatuaże. Na najbardziej aktywnych uczestników zabawy czekają upominki!

– Akcja prozdrowotna w NoVa Park! Wspólnie z NaturalBox i Fabryką Formy będziemy zachęcać mieszkańców Gorzowa i okolic do troski o zdrowie własne i swoich najbliższych. Zapraszamy na wydarzenie do NoVa Park, podczas którego będzie można posłuchać, jak w prosty sposób wdrożyć zdrowe nawyki w życie. Czekają konsultacje z ekspertami dotyczące odpowiedniej diety oraz dbania o swoją sprawność fizyczną! Całość uprzyjemni gotowanie na żywo w wykonaniu Dawida Szkudlarka – mówi Anna Krajczyńska, starszy specjalista ds. marketingu NoVa Park.

Wydarzenie odbędzie się na poziomie 0 (przy windzie panoramicznej).

0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x