spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_imgspot_img

Zostań naszym partnerem

W grudniu uruchomimy specjalny program współpracy dla biznesu!

― reklama ―

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
Strona głównaFakty i opinieTrwa nabór do Komitetów Rewitalizacji!

Trwa nabór do Komitetów Rewitalizacji!

spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img

Lubisz pracować społecznie? Rozumiesz potrzeby różnych stron? Interesujesz się rewitalizacją? Potrafisz słuchać, doradzać, pracować w zespole? Interesujesz się tym, co słychać w mieście?

Kończy się pierwsza kadencja Komitetów Rewitalizacji. Chętnych do pracy w komitetach nowej kadencji zapraszamy do składania zgłoszeń w otwartym naborze, który został ogłoszony 9 września bieżącego roku. Termin składania aplikacji upływa 18 października 2021 r.

Komitet Rewitalizacji – co to takiego?

Komitet Rewitalizacji stanowi forum współpracy i dialogu interesariuszy rewitalizacji z organami gminy w sprawach dotyczących przygotowania, przeprowadzenia i oceny rewitalizacji oraz pełni funkcję opiniodawczo-doradczą dla Prezydenta Miasta Gorzowa. Mówiąc krótko i w dużym uproszczeniu: Komitet jest łącznikiem pomiędzy mieszkańcami a urzędem w sprawach związanych z rewitalizacją. W jego skład wejdą: mieszkańcy obszaru rewitalizacji oraz pozostałych części miasta, przedsiębiorcy, przedstawiciele organizacji pozarządowych, właściciele i zarządcy nieruchomości z obszaru rewitalizacji, przedstawiciele władzy publicznej realizujących na obszarze rewitalizacji uprawnienia Skarbu Państwa oraz przedstawiciele Urzędu Miasta bądź miejskich jednostek organizacyjnych lub spółek miejskich (czyli interesariusze procesu rewitalizacji).​

Zgłoś się!

Nabór dotyczy 3 komitetów rewitalizacji: dla podobszaru R1 – Centrum, dla podobszary R2 – Osiedle Słoneczne i razem dla podobszarów R3- Zawarcie i R4 -Zakanale. Formularze zgłoszeń są dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce Rewitalizacja Miasta/Komitety Rewitalizacji oraz w Biurze Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji przy ul. Sikorskiego 5.

Wypełnione dokumenty należy składać w zapieczętowanej kopercie z adnotacją „Nabór do komitetu rewitalizacji” w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta przy ul. Sikorskiego 3-4 w Gorzowie.

Potrzebujesz więcej informacji?

Jesteś zainteresowany tym tematem, ale jeszcze się wahasz? Zapraszamy na spotkanie informacyjne „Czym są komitety rewitalizacji?”. Rozpocznie się ono 21 września o godz. 17:00 w Klubie Kultury Jedynka, przy ul. Chrobrego 9.

Informacji w sprawie udziela Biuro Konsultacji Społecznych i Rewitalizacji tel. 95 7355 685.

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
― REKLAMA ―spot_img
― REKLAMA ―spot_img
0 0 głosów
Ocena artykułu
Subskrybuj
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Informacje zwrotne w treści
Wyświetl wszystkie komentarze
0
Zostaw komentarz!x